O Nas

Elektronika pojazdowa MOTOTRONIK

Firma Mototronik istnieje na rynku od 2010r. Stworzona z pasji do pojazdów motocyklowych oraz elektroniki, w niedługim czasie przekształciła się w profesjonalny serwis elektryki i elektroniki pojazdowej ze szczególnym naciskiem na pojazdy marki BMW oraz AUDI.

Doświadczenie i Pasja

Ciągłe doskonalenie się oraz wzbogacanie sprzętowe warsztatu doprowadziły do możliwości serwisowania pojazdów wszelkich marek, jednak naszą pasją i "oczkiem w głowie" pozostały pojazdy BMW, a zaraz po nich AUDI, poza tymi wiodącymi i ekskluzywnymi markami serwisujemy również pojazdy innych producentów klasy premium.

Wyróżniamy się, i przebijamy

Chęć dalszego rozwoju skłoniła nas do wzbogacenia oferty o taką usługę jak chiptuning pojazdowy. Usługa ta poza oczywistym zwiększeniem mocy, pozwala właścicielowi pojazdu również zadbać o ekonomię i ekologię. Modyfikacja którą oferujemy, wywiera szczególny nacisk na prawidłową kulturę pracy silnika.

Tylko wiedza i doświadczenie

Po latach pracy z pojazdami, a także koniecznością podążania za ciągle rozwijającym się rynkiem pojazdów, w których elektronika odgrywa coraz to większą rolę, firma Mototronik zdobyła doświadczenie, pozwalające jej wybić się ponad lokalne firmy i znaleźć się na ustach miejscowych mediów takich jak telewizja IMAV TV. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Zachęcamy wszystkich którzy są ciekawi możliwości swoich samochodów i motocykli, do zapoznania się z ofertą usług firmy Mototronik oraz odwiedzenia naszego serwisu w celu zasięgnięcia pełnej opinii na temat swojego pojazdu.
Certyfikaty